Satland - Anteny, alarmy, Prototypy, SRTS

  • systemy alarmowe
  • NC +
  • anteny satelitarne i naziemne

OFERTA

Telewizja satelitarna

Telewizja satelitarna to system nadawania programów telewizyjnych przeznaczonych do odbioru przez indywidualnych odbiorców za pomocą prostych urządzeń składających się z anteny satelitarnej i odbiornika satelitarnego podłączonego do standardowego odbiornika telewizyjnego. Sygnał jest wysyłany z ośrodka nadawczego łączem mikrofalowym (Up-link) na pokład satelity znajdującego się na ustalonej pozycji orbity geostacjonarnej. Przekaźnik zamontowany na pokładzie satelity nadaje odebrany sygnał z powrotem w kierunku Ziemi (Down-link) pokrywając zasięgiem określony obszar powierzchni, w innym zakresie częstotliwości, niż sygnały nadawane w kierunku satelity. Na jednym satelicie znajduje się wiele takich przekaźników. Początkowo użytkowane były systemy analogowe, obecnie są to systemy niemal wyłącznie cyfrowe.

Prowadzimy sprzedaż pełnej gamy sprzętu i akcesoriów do odbioru telewizji satelitarnej oraz proponujemy profesjonalny montaż. Na życzenie klienta kompletujemy całe zestawy według indywidualnych potrzeb. Ponadto nasi wysoko wykwalifikowani instalatorzy wykonają u Państwa ekspertyzę oraz montaż.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt pomiarowy, dzięki niemu możemy dobrać ilość i wielkość anten do każdej instalacji oraz miejsca uzyskując najlepsze parametry odbioru.

Cyfrowa telewizja naziemna DVB-T

Już dziś możesz za darmo oglądać telewizję cyfrowej jakości! Nasza oferta zwiera pełen asortyment sprzętu do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej. Programy są dostępne za darmo, bez żadnych umów. Kanały dostępne od grudnia 2010 to :

Systemy alarmowe

Zabezpieczymy alarmem każdy obiekt. Bezpłatnie wykonujemy wycenę planowanej inwestycji alarmowej. Posiadamy w ofercie systemy przewodowe oraz bezprzewodowe. Firma SATLAND posiada w tej dziedzinie 15-sto letnie doświadczenie.

Telewizja przemysłowa

Firma SATLAND sprzedaje sprzęt telewizji przemysłowej dla klientów indywidualnych oraz dla firm instalacyjnych. Zajmujemy się także ich montażem, od małych po duże i zaawansowane systemy.

Domofony, wideodomofony

Oferujemy domofony i wideodomofony dla: